biz kimiz? :)

evircevir.com alanlarında uzman HİTİTLER TERCÜME ve ERİKTRONİK firmalarının ortaklığı ile kurulmuş bir internet servisidir.

Hititler Tercüme, 8 ana ve 20 ye yakın diğer dillerde, her biri kendi alanında uzmanlaşmış noter yeminli tercümanları tarafından, özenli, hızlı ve usulüne uygun olarak yapıldığı bir merkezdir. Noter, Konsolosluk, Vilayet tasdikleri gereken çevirileri, hizmet bedeli alınmaksızın sadece bu kurumlara ödenen masraflar alınarak yapmaktadır.

Eriktronik, mühendislik, danışmanlık ve temsilcilik alanlarındaki 20 senelik tecrübesini bilişim servisleri alanında geliştirmiş ve internet üzerinden aracılık hizmeti veren, yenilikçi, daha önce uygulanmamış hizmetleri en kaliteli şekilde sunmak için çalışmaktadır.

evircevir.com, tercüme sektöründeki verimlilik sorununu görerek bu alan üzerinde yenilikçi yaklaşımı ile müşterilerine hizmet sunmak için kurulmuştur. Önemli bir boşluğu doldurarak hem hizmet alanlar hem de hizmet verenler için güvenilir iş ortağı olmayı hedeflemektedir.

Ekibimiz evircevir.com sitesi haricinde yenilikçi projeler üzerinde çalışmakta bilgi birikimini iş dünyasının seveceği, çokca faydalanabileceği servisler yaratarak hizmete sunmaktadır.

Her türlü, şikayet, öneri ve yorumlarınız için bizimle iletişime geçiniz.